Dijital Kartvizit ile İletişiminizi Güçlendireceğinizi Biliyor muydunuz?

Kağıtlardan Kurtulun, Kartvizitinizi Dijital Ortama Uyarlamanın Vakti Geldi

DDTech Touch2Know çözüm ile, işletme sahiplerinin, kurumların, kuruluş personellerinin ve tüm alanlardaki uzman profesyonellerin iletişim bilgilerini paylaşmak için kullandığı kartvizitleri dijitale taşıyoruz. 


Kaybetmeye ve unutmaya son verin, Touch2Know ile iletişimde dinamik olun.

DİJİTA KARTVİZİT

İletişimin Yeni Mecrası

Artık dijital kartvizitinizi telefon rehberlerine, e-posta imzalarına, web sitelerine, logolara, sosyal medya profillerine ve diğer tüm platformlara ekleyerek kolayca paylaşabilirsiniz.İletişim bilgileriniz mi değişti? Problem yok! Kartvizitinizi hızlı bir şekilde güncelleyerek, yeniden bastırma masrafından da kurtulabilirsiniz.

Dijital Kartvizit Nasıl Bir Deneyim?

Malİyetten Tasarruf Ederek, Pratİk Olun

Maliyetleri Minimuma İndirin,
Pratikliği Maksimuma Çıkarın.

Kâğıt kartivizler ile baskı maliyetinden kurtulun. İletişim bilgilerinizi kâğıt kartvizitlerinizin kaybolma veya unutma endişesi olmadan paylaşın. Dijital dünyanın pratikliğinin tadını çıkarın.

İLETİŞİMİNİZİ GÜNCEL TUTUN

Hız, Kolaylık ve İnteraktif Bir Deneyim Yaratın

Kartivizitlerinizi istediğiniz gibi güncelleyin ve tasarlayın. Dijital ortamın esnekliğinden faydalanarak ses, video ve bağlantılar ile interaktif ve etkileyici bir deneyim sunun.

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ ANALİZ EDİN

İletişiminizi Verilere Dönüştürün

Dijital ortama taşıdığınız iletişim bilgileriniz ile kullanıcıların paylaştıklarınız ile olan etkileşimini ölçün, istatistiklere dökün, veri toplayın. Bu ölçümler sayesinde analiz yapabilir ve daha güçlü iletişim stratejileri kurabilirsiniz.

Kendiniz Olun ya da Markanızın Değerlerini Yansıtın! Özgür, Dinamik ve Eşsiz Ruhunuz, İletişiminize Uysun.

Kendiniz Olun ya da Markanızın Değerlerini Yansıtın! Özgür, Dinamik ve Eşsiz Ruhunuz, İletişiminize Uysun.

Doğru İletişim Yöntemini Bul:
Kendin Ol!

Dijital Kartvizit kendini olduğun gibi tanıtabilmenin en modern hâli. Özelleştirilebilir tasarımı, kullanım kolaylığı, hızı ve interaktif özellikleriyle; dijital kartvizit isterseniz profesyonel, isterseniz bireysel kimliğinizi tam olarak ifade etmenizi sağlasın. 


İletişimde farkınızı ortaya koyun. Bırakın dijital kartvizit bağlantılarınızı güçlendirirken mükemmel bir ilk izlenim bırakmanızda size yardımcı olsun.

REFERANSLARIMIZ

Dijital Kartivizit ile İletişiminize Eşsiz Ruhunuzu Katın, Bağlantılarınızı Güçlendirin

Benzer Çözümleri Deneyimleyin!

İş Süreçleri Yönetimi

Çözümü Keşfet

Know Your Customer

Çözümü Keşfet