Süreç Otomasyonu Bizde!

Siz Vaktinizi Daha Stratejik İşlere Ayırın

Robotic Process Automation (RPA) çözümümüz sayesinde siz stratejik ve yaratıcı görevlere odaklanırken biz tekrar eden görevleri sizin için otomatize edelim. Beraber verimliliği yeniden tanımlayalım.

RPA TEKNOLOJİSİ İLE

Daha Çok Zaman, Daha Çok Verim

RPA botları, veri yakalama, uygulamaları çalıştırma, tepkileri tetikleme ve çeşitli tekrar eden görevleri gerçekleştirmek için diğer sistemlerle iletişim kurma yeteneğine sahip. Bu botlar sizin yerinize insan eylemlerini taklit ederken ekibinizi daha kritik işlerde görevlendirin. Zaman kazanın, veriminizi artırın.

İş Süreçleri Otomasyonu İle İş Gücünüzden Tam Verimi Nasıl Alabilirsiniz?

İŞ HIZINIZI ARTIRIN

İş Süreçlerinizi Hızlandırma

Tekrarlayan ve zaman alan işeri otomatize ederek süreçlerinizi daha hızlı tamamlayın ve verimliliğinizi artırın.

İş SüreçlerİNİZİ OtomatİKleşTİRİN Hataya Yer Bırakmayın

Hata Oranlarını Azaltın, Verimliliği Artırın

İnsan kaynaklı hataların en aza indirilmesi için tekrarlayan iş süreçlerini otomatikleştirin. RPA botları ile hata payını minimuma düşürün.

Verİ kaLİTESİNİ İYİLEŞTİRİN

Veri Entegrasyonu Sağlayın

Geleneksel veri entegrasyonu yaklaşımları bazen eski sistemler, uygulamalar veya web tabanlı ara yüzlerle uyumsuz olabilir. RPA, bu tür engelleri aşarak, farklı veri kaynakları arasında veri transferi ve entegrasyonu kolaylaştırabilir. RPA ile kolayca verilerinizi entegre edin ve işlem kalitenizi iyileştirin.

Daha düşük maliyetlerle, daha fazla zamanla ve verimle çalışmayı kim istemez?

RPA çözümümüzden faydalanmaya başlayın, iş süreçlerinizi bir sonraki adıma taşıyın.

Geleneksel Kâğıt Temelli Arşivlerinizi Koruyun

Hızlı Arama ve Kolay Erişim İmkânı Yaratın

Depolama Gerektiren Fiziksel Alanları Ortadan Kaldırın

Belgelere Dilediğiniz Yerden Erişim Sağlayın

Arşivleme Maliyetlerini Düşürün

Belge Yönetim Süreçlerini Otomatikleştirin

Verimliliği Artırın

Orijinal Belgelerin Daha Güvenli Saklanmasını Sağlayın

Limit Yok!
RPA Her Sektörde Yanınızda

RPA teknolojisi; finans, banka, sigorta, sağlık, perakende, e-ticaret, insan kaynakları, üretim ve lojistik sektörlerine entegre edilebilir, hemen kolay ve fonksiyonel şekilde çalışmaya başlayabilir.İş süreçlerinizi otomatize edin, dijital gücünüzü şimdi ortaya koyun.

Sektörlere Göre RPA

Finans Sektöründe RPA;

Finansal işlemleri otomatikleştirecek ödeme işlemlerini, fatura işlemlerini, hesaplamaları, raporlamaları, müşteri hizmetlerindeki süreçleri ve risk analizini optimize etmek için dijital çözümler sunar.

Sigorta Sektöründe RPA

Poliçe işlemlerini, talep süreçlerini, müşteri verilerini ve risk değerlendirmelerini otomatikleştirecek iş süreçlerini hızlandırmak ve doğruluğunu artırmak için dijital çözümler sunar.

Sağlık Sektöründe RPA

Tıbbi kayıtlar, randevu takibi, faturalandırma talepleri, sağlık sonuçlarının işlenmesi, veri analizleri ve hasta takibi gibi görevler için dijital çözümler sunar.

Parakende ve E-Ticaret Sektöründe RPA

Stok yönetimi, sipariş işlemleri, ödeme işlemleri, müşteri hizmetleri, ürün fiyatlandırması, pazarlama kampanyaları ve müşteri ilişkileri yönetimi için dijital çözümler sunar.

Üretim ve Lojistik Sektöründe RPA

Üretim süreçleri, envanter yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, lojistik işlemleri, sevkiyat takibi, teslimat yönetimi ve gümrük işlemleri gibi görevler için dijital çözümler sunar.

İnsan Kaynakları Sektöründe RPA

İşe alım süreçleri, personel yönetimi, izin takibi, maaş hesaplamaları, eğitim yönetimi, performans değerlendirmeleri ve personel dosyalarının güncellenmesi gibi görevler için dijital çözümler sunar.

REFERANSLARIMIZ

Siz de markanızı DDTech ile tanıştırın,
RPA ile işinizi zirveye taşıyın!

Benzer Çözümleri Deneyimleyin!

İş Süreçleri Yönetimi

Çözümü Keşfet

Know Your Customer

Çözümü Keşfet